Program do etykiet NiceLabel

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Program do etykiet NiceLabel

  Kategoria:

  Opis

  nice-label-1 nice-label-2 nice-label-3

  NiceLabel to rodzina profesjonalnych programów działających w środowisku Windows do projektowania i drukowania etykiet. Programy NiceLabel mają przejrzysty i przyjazny interfejs użytkownika oraz całą gamę nowoczesnych narzędzi, które sprawiają, że projektowanie etykiet jest bardzo łatwe i szybkie. Programy posiadają polską wersję językową. Przy ich pomocy można tworzyć w bardzo prosty sposób dowolne projekty etykiet, zawierające tekst, grafikę, kody kreskowe etc.

  W ofercie wyróżniamy:

  NiceLabel Express Prosty i bardzo łatwy w obsłudze program, posiadający podstawowe funkcje potrzebne do projektowania etykiet. Pozwala szybko i w prosty sposób zaprojektować etykietę nawet niezaawansowanemu użytkownikowi. Możliwe jest pobieranie danych z pliku tekstowego lub plików danych z Excela.

  Nice Label Pro jest programem o szerokich możliwościach, dopuszcza współpracę z zewnętrznymi aplikacjami i bazami danych . Posiada zawansowane narzędzia do obsługi pól tekstowych, graficznych i kodu kreskowego. Istnieje w nim możliwość przydzielania użytkowników i nadawania im różnych praw dostępu (np. tylko wydruk, pełny dostęp itp.) Wersja NiceLabel Pro zawiera również moduły:

  • NicePrintQueue- informuje o stanie drukarek podłączonych do oprogramowania, rodzajach błędów w przypadku niepowodzenia wydruku (np. brak etykiet czt koniec taśmy barwiącej); umożliwia przeniesienie zadania druku z jednej drukarki na inną, lub też powtórzenie zadania drukowania.
  • Nice Data- pozwala na utworzenie własnej wewnętrznej bazy danych bezpośrednio w programie, jak również import danych do tak stworzonej bazy z innych baz danych
  • MemMaster- jest częścią Nice’a do obsługi kart pamięci drukarek etykiet. Dzięki temu można przygotować, edytować i ładować do kart pamięci fonty oraz grafikę. Brak konieczności transferu całej zawartości etykiety do pamięci drukarki pozwala znacznie przyspieszyć proces drukowania etykiet, które zawierają dużą ilość grafiki lub czcionek True Type.
  NiceLabel Suite spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Poza wszystkimi możliwościami wersji Pro zawiera dodatkowe moduły:
  • NiceForm – umożliwiające tworzenie własnego interfejsu graficznego w postaci formularzy do wprowadzania danych. Używając takich formularzy, osoba odpowiedzialna za wydruk etykiety nie ma możliwości zmiany projektu, może jedynie wypełnić poszczególne zmienne pola.
  • Zastosowanie formularzy pozwala na zachowanie standardu etykiety i zmniejsza prawdopodobieństwo błędu przy wydruku;
  • NiceWatch -pozwala zsynchronizować proces wydruku z wieloma zdarzeniami, takimi jak: pojawienie się nowego pliku w określonym katalogu, zmiana zawartości pliku, aktywność portu COM itp.
  • NicePrint – moduł programu służący tylko do drukowania etykiet; wybór formatu etykiety, wybór drukarki, podgląd etykiety oraz samo wprowadzanie danych potrzebnych do wydruku etykiety odbywa się z poziomu jednego okna mającego postać uproszczonego formularza;
  • Pocket Nice Label- umożliwia drukowanie bezpośrednio z urządzeń mobilnych typu Pocket PC (Windows Mobile, Windows CE.NET).

   

  Wypróbuj wersję demo

  Kliknij