Program do etykiet Codesoft

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Program do etykiet Codesoft

  Kategoria:

  Opis

  Codesoft-1 codesoft-2 codesoft3

  CODESOFT 9.0 to program do projektowania i wydruku etykiet, kompatybilny z Windows 2000/2003/NT, XP oraz Vista (dla Windows 95/98 – zaleca się CODESOFT7). Dostępny jest dla różnych poziomów zaawansowania, w kilku wersjach językowych (m.in. angielskiej, niemieckiej, francuskiej oraz polskiej). Posiada możliwości generowania wielu rodzajów kodów kreskowych (np. EAN 8,13, EAN 128, ITF, Kod 39,Kod 93, Kod 11, Codablock A, F, Plessey, UPC A, E), a także kodów dwuwymiarowych (np. Datamatrix, QR Code). Współpracuje on z programami graficznymi oraz obsługuje szereg formatów baz danych – bezpośrednio lub poprzez ODBC. CODESOFT 8.5 posiada pięć kreatorów, dzięki którym nowi użytkownicy mogą w łatwy sposób tworzyć dokumenty i etykiety z zaawansowanymi obiektami i funkcjami.
  Dostępne są cztery wersje oprogramowania:

  • CODESOFT Runtime Network Serię produktów sieciowych wzbogacamy o rozwiązanie CODESOFT Runtime (tylko drukowanie). Ta oferta obejmuje obecnie dwa produkty: CODESOFT Enterpris i CODESOFT Runtime.

  • CODESOFT Lite Jest to program podstawowy, wyposażony w narzędzia do projektowania etykiet oraz podłączenie do baz danych. Licencja bazowa została przewidziana na jedną drukarkę termotransferową.

  • CODESOFT Pro To produkt pośredni, wyposażony w narzędzia do projektowania etykiet, podłączenie do baz danych oraz prosty interpretator komend ActiveX-Basic. Licencja bazowa przewidziana jest na jedną do trzech drukarek termotransferowych lub Windows.

  • CODESOFT Enterprise RFID Jest programem najwyższej klasy, wyposażonym w zaawansowane narzędzia do projektowania etykiet oraz narzędzia integracyjne na tym samym poziomie. Licencja bazowa nie przewiduje ograniczeń w ilości obsługiwanych drukarek. Dostępne są wersje: single user, runtime oraz network.

  Wypróbuj wersję demo