Program do etykiet BarTender

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Program do etykiet BarTender

  Kategoria:

  Opis

   

  bartender-5 bartender2 bartender4

  BarTender Wiodące na świecie oprogramowanie do etykiet, tagów RFID, kart i kodów kreskowych. Dzięki setkom tysięcy użytkowników w ponad 150 krajach BarTender to wiodące na świecie oprogramowanie do projektowania i drukowania etykiet, kodów kreskowych, kart i tagów RFID. Przez możliwość pracy autonomicznej lub integracji z dowolnym innym programem oprogramowanie BarTender to idealne rozwiązanie do praktycznie każdych zastosowań drukowania lub oznaczania, w tym: etykiet, drukowania i nakładania, bezpośredniego oznaczania na częściach i opakowaniach, kodowania kart inteligentnych, podpisywania produkcji i wielu innych. Wszechstronne aplikacje towarzyszące mogą nawet zarządzać bezpieczeństwem systemu, funkcjami druku sieciowego, publikowaniem dokumentów, rejestrowaniem zadań drukowania i wieloma innymi. Dzięki czterem wersjom dostarczającym ogromnej liczby funkcji, oprogramowanie BarTender może zaspokoić wszelkie potrzeby i zmieścić się w każdym budżecie.

  Najbardziej popularne wersje programu BarTender

  • Enterprise : oferuje najbardziej zaawansowane możliwości integracji oprogramowania. Nieograniczona liczba użytkowników sieciowych; licencjonowanie w oparciu o liczbę drukarek.
  • Profesional: Wszystkie funkcje projektowe wydania Enterprise i dostęp do większości danych, ale ograniczona integracja. Licencjonowanie w oparciu o liczbę użytkowników; nieograniczona liczba drukarek.
  • Basic:Najważniejsze funkcje projektowe BarTender, ale bez pobierania danych zewnętrznych i integracji. Licencjonowanie takie samo, jak dla Professional.
  Wypróbuj wersje demo