W ofercie posiadamy szeroki wybór taśm termotransferowych TTR zapewniający bardzo dobrej jakości wydruki na każdym materiale.

Oferujemy kalki barwiące – taśmy termotransferowe TTR, dzięki którym można wykonać wysokiej jakości wydruki na każdym materiale. Dzięki szerokiej gamie wariantów naszych taśm oraz ich przystępnych cenach na pewno zrobią u nas Państwo udane zakupy!

W naszej ofercie dostępne są: taśma termotransferowa woskowa, taśma woskowo-żywiczna oraz kalka termotransferowa żywiczna, a ponadto taśmy Textile przeznaczone do drukowania wszywek tekstylnych. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu w MMR Serwis!

Taśmy termotransferowe woskowe

Przeznaczone do zadruku etykiet papierowych (powlekanych – z połyskiem i niepowlekanych – matowych), elastycznych opakowań foliowych oraz kartoników. Nadruk takiej taśmy jest mniej trwały od taśmy żywicznej ponieważ posiada ona dość niską temp.topnienia przez co wydruk jest mniej odporny na ścieranie. Pomimo to gwarantują wysoką jakość druku grafiki, kodów kreskowych i innych elementów ( porównywalną do nadruku kalki woskowo-żywicznej). Niewątpliwym atutem taśmy woskowej jest jej niska cena.

Specyfikacje techniczne:

Taśmy termotransferowe woskowo-żywiczne

Przeznaczone do drukowania na wielu materiałach podkładowych m.in. na etykietach papierowych, foliach PE i PP, przywieszkach kartonowych i elastycznych opakowaniach foliowych. Nadruk wykonany za pomocą takiej taśmy odporny jest na zarysowania, ścieranie, oraz czynniki zewnętrzne takie jak zmienna temperatura i wilgoć. Wysoka jakość taśmy gwarantuje doskonałe parametry wydruku zapewniając doskonałą estetykę i czytelność kodów kreskowych i innych informacji znajdujących się na etykiecie. Co istotne – taśmy te zachowują swoje właściwości także przy większych prędkościach druku, a co za tym idzie oferowane są także w wersji dla głowic krawędziowych.

Specyfikacje techniczne:

Taśmy termotransferowe żywiczne

Przeznaczone do drukowania na etykietach foliowych i przywieszkach z tworzyw sztucznych, tj: na foliach PE, PP, PET, PCV, akrylu, winylu oraz kart plastikowych. Gwarantują znakomitą jakość wydruków. Nadruk wykonany kalką żywiczną jest odporny na ścieranie w wysokiej temperaturze, działanie środków chemicznych, rozpuszczalników i detergentów zapewniając trwałość i dłuższą żywotność etykiet.Ten rodzaj taśmy dedykowany jest do druku kodów o dużej gęstości oraz grafiki o dużej rozdzielczości. Żywiczne taśmy barwiące przeznaczone są zarówno do głowic płaskich jak i krawędziowych.

Specyfikacje techniczne:

Taśmy termotransferowe Textile

przeznaczone do drukowania wszywek tekstylnych i samoprzylepnych etykiet tekstylnych takich jak:

  • nylon (poliamidowa),
  • poliester,
  • satyna,
  • jedwab octanowy,
  • Tyvek.

Nadruk wykonany kalką TEXTILE charakteryzuje się wysoką odpornością na pranie i czyszczenie chemiczne (mokre i suche) oraz nie rozmazuje się przy prasowaniu w temperaturze 150°C.