Serwis drukarek

W naszej firmie MMR Serwis oferujemy Państwu nie tylko szeroką gamę najwyższej jakości drukarek do etykiet, czytników kodów i materiałów eksploatacyjnych, ale również świadczymy usługi serwisowe – dzięki nim Państwa sprzęt zawsze będzie gotowy do pracy.

Działamy jako serwis drukarek Zebra, Datamax, Citizen, SATO, Toshiba, Godex, Motorola, Brady, CAB i Symbol. Usługi świadczymy w naszym punkcie serwisowym, a także jesteśmy w stanie dojechać do klienta na terenie całej Polski i dokonać serwisu w siedzibie firmy. Zapraszamy!

Nieczęsto przywiązujemy wagę do stanu technicznego oraz wizualnego naszej drukarki, a jest to naprawdę bardzo ważne. W celu uniknięcia przestojów produkcyjnych spowodowanych awarią należy prowadzać regularne przeglądy i konserwacje drukarek. Nasz serwis oferuje wiele form możliwej współpracy w dziedzinie napraw i konserwacji sprzętu, a nasi wykwalifikowani technicy poradzą sobie z każdym problemem!

Każdej drukarce potrzebna jest gruntowna i pełna konserwacja, po tak przeprowadzonej czynności można mieć pewność, że drukarka nie odmówi nam posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie. Drukarki jakie trafiają do naszego serwisu poddawane są pełnej konserwacji – rozbieramy je na czynniki pierwsze i starannie czyścimy, a wszystkie zużyte lub uszkodzone elementy wymieniamy na nowe. Tak przeprowadzona konserwacja pozwala uniknąć problemów jakie mogą wystąpić w trakcie pracy drukarki.

Nie czekajmy więc na to, aż urządzenie samo zasygnalizuje nam że coś jest nie tak – po prostu odmówi posłuszeństwa, przyjrzyjmy się już dziś w jakim stanie jest nasza drukarka, która służy nam każdego dnia i czy nie potrzebuje profilaktycznego procesu konserwacji!
Lepiej przecież zapobiegać niż „leczyć”.

Zapewniając swoim drukarkom ochronę w postaci usług MMR Serwis, zyskujesz pewność, że nasi specjaliści szybko naprawią i zwrócą Ci drukarkę w stanie gotowym do pracy.

Wybierz usługi MMR Serwis odpowiednie do Twoich potrzeb:

  • Naprawa w punkcie serwisowym – to umowa w ramach której klient zwraca zepsute produkty do serwisu MMR Serwis. Usługa jest dostępna w dwóch wersjach: standardowa i kompleksowa.
  • Naprawa u klienta – to umowa serwisowa dostępna na terenie Polski, zapewniająca serwis drukarek w siedzibie klienta.
  • Opieka serwisowa – jest oferowaną za zryczałtowaną opłatę usługą naprawy zepsutych drukarek nie objętych gwarancją ani umową serwisową.

Bardzo blisko współpracujemy z producentami sprzętu, mamy status partnera firm:

TOSHIBA TEC, BRADY, ZEBRA, SATO, CITIZEN, CAB, DATAMAX, SYMBOL, MOTOROLA, GODEX.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem :
Toshiba TEC, Brady