O firmie

Sposób działania MMR serwis jest wynikiem gromadzonych przez lata doświadczeń i wiedzy.Zajmujemy się dostarczaniem sprzętu, materiałów eksploatacyjnych oraz serwisem oferowanych urządzeń.  W naszym zespole pracują osoby w pełni przygotowane do powierzonych im zadań, dlatego możemy sprostać najbardziej nietypowym wyzwaniom.
Dla naszych klientów staramy się być prawdziwym partnerem zapewniając wsparcie i pomoc techniczną.

Produkty:

 • Termiczne drukarki kodów kreskowych
 • Drukarki przenośne
 • Drukarki paragonów
 • Drukarki / kodery RFID
 • Drukarki / koder kart plastikowych
 • Drukarki kioskowe
 • Usługi serwisowe MMR Serwis
 • Czytniki kodów kreskowych
 • Oprogramowanie do druku etykiet

Akcesoria do drukarek i materiały eksploatacyjne:

 • Etykiety
 • Paragony
 • Opaski na rękę
 • Przywieszki / kartoniki
 • Karty plastikowe
 • Taśmy barwiące

Oferujemy

Druk specjalistyczny

Projektujemy, sprzedajemy, dostarczamy i obejmujemy wsparciem szeroki zakres rozwiązań:

 • Termiczne i transferowe drukarki etykiet i paragonów – od drukarek przeznaczonych do intensywnej pracy ciągłej po przenośne modele do drukowania etykiet i paragonów
 • Drukarki / kodery RFID
 • Drukarki termo sublimacyjne do drukowania kart plastikowych
 • Drukarki kioskowe i do zabudowy do szybkiego, niezawodnego i uniwersalnego drukowania w wielu zastosowaniach
 • Wysokiej jakości etykiety, nośniki, taśmy barwiące, oprogramowanie i odpowiednie akcesoria zapewniające stałą doskonałą jakość wydruków

Automatyczna identyfikacja i kody kreskowe

Oferujemy najszerszy w branży asortyment drukarek termicznych i termo transferowych do druku etykiet na żądanie.

Niezależnie od tego, czy chcesz drukować wysokiej jakości kody kreskowe na paragonach dla klientów, czy też etykiety odporne na ekstremalne warunki w zastosowaniach o znaczeniu krytycznym – za pomocą technologii stacjonarnej, mobilnej czy bezprzewodowej – MMR Serwis posiada rozwiązanie do automatycznej identyfikacji odpowiadające Twoim potrzebom.

Technologię termiczną i termo transferową można wykorzystywać do druku etykiet z różnych materiałów z zastosowaniem różnych klejów, co umożliwia umieszczanie etykiet z kodami kreskowymi na praktycznie dowolnych przedmiotach.

Karty

Za pomocą drukarek kart z szerokiej oferty firmy MMR Serwis na kartach można wydrukować cyfrowo dowolne zestawienie grafiki, tekstu, zdjęć cyfrowych, kodów kreskowych, logo i nie tylko.

Kioski

Nasze drukarki kioskowe do termicznego druku paragonów, biletów i dokumentów są idealnym rozwiązaniem do automatów drukujących bez nadzoru i innych systemów wbudowanych. Wszystkie drukarki kioskowe MMR Serwis przeznaczone są do druku samoobsługowego w wymagających zastosowaniach, gdzie duże znaczenie ma niezawodność, wytrzymałość, minimalne wymagania serwisowe oraz łatwość obsługi.

RFID

Najnowsza technologia umożliwia drukowanie inteligentnych etykiet radiowych z wbudowanymi ultra cienkimi transponderami RFID. Etykiety są drukowane i kodowane przez drukarki termiczne/kodery, a zapisane w nich dane można odczytać za pomocą czytnika RFID z odległości do 3 metrów.

Technologie druku

Technologie termiczne zapewniają wysokiej jakości druk na materiałach różnych rodzajów i formatów z zastosowaniem różnych klejów. Umożliwia to umieszczanie etykiet z kodami kreskowymi na praktycznie dowolnych przedmiotach.

Druk termotransferowy

Ta ekonomiczna metoda druku tworzy ostre czarne obrazy przez kontakt rozgrzanych głowic drukujących z taśmą termo transferową, z której barwnik przenoszony jest na etykiety lub paragony.

Bezpośredni druk termiczny

Ta szybka i niezawodna metoda tworzy obraz przez bezpośredni kontakt rozgrzanych głowic ze specjalnym papierem.

Zalety druku termicznego:

Drukowanie etykiet, paragonów i przywieszek / kartoników na żądanie:

 • Druk termiczny zwiększa wydajność, tworząc etykiety na żądanie w miejscu, gdzie są potrzebne co zmniejsza marnotrawstwo i eliminuje błędy.
 • Technologia termiczna umożliwia druk mobilny, ułatwiając firmom mobilne działania i dając pracownikom terenowym wydajniejsze narzędzia pracy.
 • Drukarki termiczne są zwykle mniejsze, prostsze, szybsze i bardziej wytrzymałe niż drukarki pracujące w innych technologiach, przez co są idealne do drukowania w rozproszonych lokalizacjach.

Drukowanie zmiennych danych

Drukarki termiczne są idealne do zastosowań wymagających pojedynczych etykiet lub serii etykiet ze zmiennymi polami danych, które są często modyfikowane. Nie ma praktycznie marnotrawstwa etykiet, ponieważ użytkownicy drukują na bieżąco tylko tyle etykiet, ile potrzebują.

Drukowanie etykiet na różnych materiałach i w wielu formatach

 • Drukarki termiczne łatwo obsługują różne rozmiary etykiet.
 • Dostępny jest szeroki wybór nośników do termicznego druku etykiet i paragonów, m.in. nośniki odporne na działanie wysokich temperatur lub chemikaliów oraz nośniki przeznaczone do archiwizacji, zapewniające trwalsze wydruki.

Drukowanie grafiki i kodów kreskowych o wysokiej rozdzielczości

 • Drukarki termiczne drukują niezmiennie czyste i wyraźne obrazy, w tym znaki logo i kody kreskowe o wysokiej rozdzielczości. Kody kreskowe drukowane w technologii termo transferowej, w tym złożone kody dwuwymiarowe, zapewniają najwyższą spośród wszystkich technologii druku częstotliwość prawidłowego odczytu przy pierwszej próbie, ograniczając błędy i zwiększając wydajność.

Niskie koszty eksploatacji

 • Dzięki niższym długoterminowym kosztom utrzymania drukarek termicznych początkowy wyższy koszt inwestycji szybko się zwraca.

Rozróżniamy:

Drukarki klasy wysokiej

Drukarki klasy wysokiej oferowane przez MMR Serwis potrafią sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom, zapewniając wydajność i niezawodność wymaganą w zastosowaniach krytycznych w Twojej firmie.

Drukarki klasy średniej

Drukarki klasy średniej dla przemysłu i handlu zapewniają niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie do wielu różnych zastosowań i środowisk pracy.

Drukarki kioskowe i do zabudowy

Wytrzymałe drukarki kioskowe oferują szereg cech i funkcji zapewniających szybkie, niezawodne i uniwersalne drukowanie w wielu różnych zastosowaniach.

Drukarki biurowe

Gdy dysponujemy niewielką przestrzenią, doskonałym rozwiązaniem są łatwe w obsłudze drukarki biurkowe o niewielkich rozmiarach i przystępnej cenie.

Drukarki opasek na rękę

Drukarki opasek na rękę np. Zebra HC100 ze zintegrowanym wkładem z nośnikiem oferuje kompletne rozwiązanie do drukowania opasek na rękę.

Drukarki przenośne

Urządzenia z szerokiego asortymentu przenośnych drukarek z oferty MMR Serwis w połączeniu z technologią bezprzewodową umożliwiają drukowanie etykiet i paragonów na bieżąco w niemal każdym środowisku.

Drukarki kart plastikowych MMR

Serwis oferuje szeroki wybór drukarek kart, które drukują na żądanie ostre wydruki monochromatyczne lub w pełnym kolorze – od szybko personalizowanych kart po karty identyfikacyjne o wysokiej rozdzielczości w żywych kolorach.

Mechanizmy drukujące

Mechanizmy drukujące OEM przeznaczone są do montowania w maszynach etykietujących i zapewniają niezawodny i wydajny druk etykiet w zastosowaniach bez nadzoru.

Drukarki/kodery RFID

Drukarki/kodery RFID przyczyniają się do natychmiastowej i wymiernej poprawy sprawności operacyjnej, dokładności i przejrzystości łańcucha dostaw.

Materiały eksploatacyjne MMR Serwis

Oferujemy i wytwarzamy materiały eksploatacyjne do wszystkich oferowanych przez nas drukarek i dopasowujemy je do potrzeb naszych klientów z różnych branż. Wszystkie nasze etykiety i taśmy barwiące są testowane w celu zapewnienia optymalnych rezultatów, co przyczynia się do minimalizacji zużycia głowicy drukarki, podniesienia jakości i wydajności oraz, naturalnie, obniżenia kosztów.

Etykiety niestandardowe

Jeśli nie widzisz w naszym standardowym asortymencie poszukiwanego produktu lub potrzebujesz dla swoich klientów specjalnego nośnika, np. z gotowym nadrukiem, w określonym kształcie lub rozmiarze, możemy wyprodukować materiały na indywidualne zamówienie. Aktualne informacje o dostępności produktów i terminach dostaw można uzyskać kontaktując się telefonicznie lub drogą elektroniczną z MMR Serwis.

Materiały eksploatacyjne do drukarek kart

Drukarka kart w jest poważną inwestycją. Aby maksymalnie ją wykorzystać, należy używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Stosowanie materiałów gorszej jakości może wpływać na niezawodność i stałą jakość druku kart. Oferujemy szeroki wybór oryginalnych kart w całym wachlarzu kolorów i materiałów.