Drukarka termo-transf. Zebra ZT220; 203 dpi, Serial, USB

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Drukarka termo-transf. Zebra ZT220; 203 dpi, Serial, USB

  Opis

  Drukarka Zerba ZT220™ to najnowszy produkt z linii półprzemysłowych drukarek etykiet firmy Zebra. Przeznaczona została do druku średniej ilości nakładu. Drukarkę ZT220 zaprojektowano z myślą o współpracy ze starszymi modelami Stripe oraz S4M ułatwiając w ten sposób instalację oraz wdrożenie w dotychczasowym środowisku informatycznym.

  Jedną z niewątpliwych zalet drukarki Zebra ZT220 jest jej waga wynosząca zaledwie 7,8 kg i zwarta konstrukcja ze składaną pokrywą. Dzięki tym walorom można ją zastosować w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Drukarkę przystosowano do bardzo wygodnego ładowania nośników, wymiana materiałów eksploatacyjnych z bocznej strony urządzenia. Zamienne opcje interfejsów oraz bardzo czytelna klawiatura z trzema przyciskami ułatwią obsługę menu a serwis urządzenia do minimum. Dbałość o wysoką jakość druku już w fazie projektu drukarki Zebra ZT220 zapewni użytkownikowi czyste i wyraźne wydruki tekstu oraz kodów kreskowych 1D i 2D.

  Drukarka Zebra ZT220 już w standardzie oferuje druk w technologii termicznej (termotransfer – opcja) oraz jest wyposażona w porty: szeregowy i USB. Opcjonalnie dostępne są funkcje współpracy z interfejsami sieciowymi (Ethernet, WLAN) oraz portem równoległym Centronics® (LPT).

  Zebra ZT220 swoje szerokie zastosowanie zaprezentuje w wielu gałęziach gospodarki jak transport, produkcja, służba zdrowia, handel detaliczny czy też administracja publiczna.

   

   

  Najważniejsze cechy produktu

  • składana pokrywa – oszczędność miejsca !
  • niezwykle lekka, wytrzymała konstrukcja
  • materiały eksploatacyjne ładowane z boku obudowy
  • technologia druku: termiczny lub termotransferowy (opcja)
  • szybkość druku: do 152 mm/sek.
  • język programowania: ZPL II, EPL, Web View, Alert, ZBI 2.0 (opcja)
  • pamięć: 128 MB DRAM, 128 MB Flash
  • interfejsy: RS-232, USB 2.0 w standardzie ; opcja – port równoległy, Ethernet, WLAN