Drukarka Zebra ZT410, 203dpi, USB2.0, USB Host, Serial, 10/100 Ethernet, Bluetooth 2.1

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Drukarka Zebra ZT410, 203dpi, USB2.0, USB Host, Serial, 10/100 Ethernet, Bluetooth 2.1

  Opis

  Drukarki Zebra serii ZT400 bazują na sprawdzonej niezawodności drukarek Z Series™, oferując ulepszenia pod względem szybkości i jakości druku oraz łącznośc. Zaprojektowane z naciskiem na łatwość obsługi produkty z serii ZT400 są wyposażone w intuicyjny graficzny interfejs użytkownika LCD z ikonami oraz łatwe ładowanie nośników i taśmy. Ponadto wyposażone są też standardowo w interfejsy USB, szeregowy, Ethernet i Bluetooth®. Rozszerzone funkcje RFID oferują większe możliwości śledzenia i identyfikacji, dalej sięgającą widoczność i dostęp do informacji o procesach w przedsiębiorstwie.

  Konstrukcja drukarki wykorzystuje w całości metalową ramę i składaną pokrywę, przez co łatwo mieści się ona w niewielkiej przestrzeni roboczej. Dzięki środowisku Link-OS® Zebry –  innowacyjnemu systemowi operacyjnemu – drukarki z serii ZT400 pozwalają na łatwą integrację, zarządzanie i konserwację z dowolnego miejsca na świecie. Urządzenie wyposażone są standardowo w bogaty zestaw zaawansowanych funkcji, takich jak:

  – otwieranie stron internetowych za pomocą komunikacji bezprzewodowej NFC (Near Field Communication), co ułatwia dostęp do bogatej bazy wiedzy Zebry zawierającej filmy instruktażowe i pomoc techniczną dotyczącą produktów

  – oświetlone ścieżki nośników i taśmy pokazują wyraźnie wnętrze drukarki nawet w słabo oświetlonych środowiskach.

  – Cloud Connect umożliwia drukarkom z Link-OS bezpieczną i bezpośrednią komunikację z chmurą w celu drukowania i zarządzania urządzeniami.

  Drukarka ZT410 jest przystosowana do druku na taśmach 104 mm kodów:

  – liniowych: Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 z podkodami A/B/C i UCC Case Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC i EAN z rozszerzeniami 2- lub 5-cyfrowymi, Plessey, Postnet, standardowy 2 z 5, przemysłowy 2 z 5, przeplatany 2 z 5, Logmars, MSI, Codabar, Planet Code

  – dwuwymiarowych: Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, TLC 39, MicroPDF, RSS-14 (i Composite), Aztec.

   

  Najważniejsze cechy produktu

  • Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika
  • łatwe ładowanie nośników i taśmy
  • komunikacja za pomocą Ethernet i Bluetooth®
  • Rozszerzone funkcje RFID