drukarka do etykiet Bixolon SLP-T400 II

Zapytaj o produkt

Zapytaj o drukarka do etykiet Bixolon SLP-T400 II

  Opis

  Firma Bixolon bazując na sukcesie i rozpoznawalności drukarki SLP-T400 postanowiła wprowadzić na rynek jego następcę – model SLP-T400II. Urządzenie oferuje te same wysokie właściwości druku w technologii termicznej lub termotransferowej co jego poprzednik, a zwiększona prędkość druku powoduje, iż należy obecnie do jednych z najszybszych drukarek etykiet w swojej klasie.

  Nowością jest funkcja automatycznego wykrywania mediów ! Wystarczy nacisnąć przycisk z przodu panelu, aby drukarka samoczynnie rozpoznała rodzaj i wiekość załadowanych nośników, co niewątpliwie stanowi duże udogodnienie dla użytkownika. Szybkość druku do 178mm/sec w rozdzielczości 203dpi gwarantuje niespotykaną dotąd wydajność w grupie drukarek biurkowych. Dodatkowo SLP-T400II wyposażono w dużo większą ilośc pamięci 64MB RAM oraz 128MB Flash.

  W wersji strandardowej drukarka posiada interfejs USB, szeregowy oraz równoległy z możliwością jego rozbudowy o komunikację bezprzewodową WLAN/Ethernet (opcja). Szeroki wybór opcjii i akcesoriów pozwala dostosować urządzenie do swoich potrzeb i środowiska pracy.

  SLP-T400II to idealna drukarka etykiet sprawdająca się wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie znakowanie przedmiotów kodami kreskowymi (1D i 2D), grafiką i tekstem.

   

  Najważniejsze cechy produktu

  • druk termiczny lub termotransferowy
  • prędkość druku do 178 mm/sek !
  • funkcja automatycznego wykrywania mediów
  • potrójny interfejs: RS232C, USB, LPT; opcjonalnie: Ethernet/WLAN
  • druk kodów 1D, 2D, PDF417