Brady WRAPTOR

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Brady WRAPTOR

Kategorie: ,

Opis

Brady Wraptor™ drukarka i aplikator do oznakowań identyfikacyjnych przewodów, kabli i wężyków.

W czasie mniejszym niż 5sekund urządzenie Brady Wraptor™ jest w stanie automatycznie wykonać nadruk i aplikację oznaczenia identyfikacyjnego na kablu, wiązce przewodników lub oddzielnym przewodzie. Wyjątkowa wydajność jest oparta na najnowszej chipowej technologii Brady. Natychmiast po włożeniu materiału z etykietami do druku, moduł Wraptor rozpozna wszelkie dane, które potrzebuje, np.: szerokość, wysokość (długość) lub marginesy etykiety. Jednocześnie jest wyeliminowana czasochłonna i bardzo często również kosztowna kalibracja lub operacja wyregulowania długości etykiety – czynności, którą są regularnie wykonywane w tradycyjnych drukarkach termotransferowych.

Urządzenie Brady Wraptor™ jest również niepowtarzalne dzięki ustawieniom i eksploatacji, dzięki czemu minimalizuje niegospodarne użycie kalki termotransferowej.

Urządzenie Wraptor™ pracuje z standardowymi materiałami o wysokiej jakości odpornymi na ścieranie (wg UL/CSA), z oferty firmy Brady. Wynikiem jest, że oznaczenie pozostaje dokładnie tam, gdzie ma być, to znaczy na stałe przymocowane do przewodu.

Jeżeli urządzenie Wraptor™ pracuje jako samodzielne urządzenie, jest zagwarantowana wysoka ochrona danych, ponieważ urządzenie nie wymaga podłączenia do PC lub notebooka, nawet nie wymaga podłączenia on-line. Biblioteki etykiet są wcześniej pobrane za pośrednictwem złącza USB, połączenia szeregowego RS 232, karty PCMCIA lub połączenia ethernet.

Wszystkie podane możliwości są częścią dostawy urządzenia Wraptor™.