Drukarka kart Zebra® ZXP Series 1™

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Drukarka kart Zebra® ZXP Series 1™

  Opis

  Drukarka kart ZXP Series 1 została dedykowana zwłaszcza dla klientów, którzy potrzebują drukarki wysokiej jakości za konkurencyjną cenę. ZXP Series 1 spisuje się idealnie do niskonakładowego druku jednostronnych kart kolorowych lub monochromatycznych. Oferowane jest pełne, gotowe rozwiązanie do druku kart przy wymaganym minimalnym nakładzie początkowym. Zebra ZXP Series 1 posiadająca certyfikat ENERGY STAR® wraz z ekologicznymi wkładami i taśmą sprawiają, że model ten staje się najlepszą na rynku drukarką klasy podstawowej.

  Drukarka Zebra ZXP Series 1 wymaga niewiele pod względem obsługi technicznej czy szkolenia użytkowników. Obsługę ułatwia intuicyjny interfejs użytkownika oraz kolorowe punkty dotykowe. Inteligentne taśmy LoadN-Go™ są łatwe w wymianie oraz mają dodatkowo tę zaletę, że są przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji zużywa się znacznie mniej plastiku. Tym samym więcej materiału
  biodegradowalnego w porównaniu z innymi markami konkurencyjnymi. System Print Touch™ umożliwia komunikację bezprzewodową Near Field Communication (NFC). Pozwala to błyskawicznie pobierać przydatne informacje o drukarkach Zebra ZXP Series 1 z dowolnego inteligentnego urządzenia z obsługą NFC.

  Niewielkich rozmiarów drukarka Zebra ZXP Series 1 zmieści się nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni roboczej. Tym samym jest to więc jedno z najlepszych rozwiązań wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca. Jej kompaktowa i bardzo wytrzymała konstrukcja wraz z zaawansowanymi narzędziami programowymi przeznaczonymi do zarządzania drukarkami w sieci to walory, dzięki którym Zebra ZXP Series 1 idealnie nadaje się do grupowych instalacji w małych biurach lub wdrażania na dużą skalę rozproszonych drukarek kart.

  Drukarka Zebra ZXP Series 1 będzie drukować czyste, wyraźne obrazy o bogatych barwach – tego może być pewny każdy Klient. Bogactwo funkcji takich jak opcjonalne kodowanie paska magnetycznego czy interfejs Ethernet i
  obsługa kart różnej grubości sprawia, że drukarka Zebra ZXP Series 1 spełni szereg wymagań związanych z drukowaniem wizytówek i kart identyfikacyjnych.