Motorola DS457

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Motorola DS457

  Opis

  Motorola DS457 to najnowszy stacjonarny czytnik kodów kreskowych 1D i 2D umożliwiający odczyt kodów z praktycznie wszystkich rodzajów nośników: począwszy od standardowej etykiety, poprzez ekrany telefonów i komputerów, kończąc na odczycie znaków nanoszonych bezpośrednio na części (DPM).

  Użytkownik ma do wyboru 4 wersje skanera:

  SR – o standardowym zasięgu do zastosowań ogólnych

  DL – doskonale sprawdzający się w punktach granicznych podczas skanowania wiz i weryfikacji praw jazdy oraz w punktach handlowych podczas przetwarzania danych z dowodów tożsamości i innych dokumentów przyspieszając tym samym proces wypełniania wniosków o karty kredytowe i lojalnościowe

  DP – możliwość skanowania kodów kreskowych o wysokiej gęstości, niskim kontraście, znaków zadrukowanych na różnych powierzchniach: gumie, tworzywie sztucznym, stali, żeliwie itd.

  HD – idealne rowiązanie dla producentów elektroniki oraz dla firm farmaceutycznych, które mogą śledzić produkt na każdym etapie produkcji i pakowania.

  Wysokiej jakości, wielokierunkowy moduł skanujący imager 2D eliminuje konieczność precyzyjnego pozycjonowania kodów kreskowych zwiększając ergonomię i komfort użytkowania. Ze względu na niezwykle małe gabaryty urządzenia, Motorola DS457 może być używany w kioskach kontroli i w punktach sprzedaży oraz wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ograniczoną powierzchnią obsługi.

  DS457 oferuje szerokie możliwości integracji z urządzeniami w wersji OEM – może być zintegrowany np. z medycznym sprzętem diagnostycznym, terminalami samoobsługowymi itp.

   

  Najważniejsze cechy produktu

  • odczyt kodów kreskowych 1D,2D, znaków DMP, kodów gęstych
  • przechwytywanie obrazów z tel. komórkowych i dokumentów (OCR)
  • wielokierunkowy skaner kodów kreskowych
  • integracja z urządzeniami w wersji OEM
  • IP54