Drukarka kodów kreskowych Citizen CL-S700

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Drukarka kodów kreskowych Citizen CL-S700

  Opis

  Drukarka Citizen CL-S700 zaprojektowana została z myślą o łatwym dostępie.

  Citizen CL-S700 to ergonomiczna drukarka termotransferowa. Obudowa została skonstruowana tak by podnosiła się do góry. Takie rozwiązanie sprawia, że otwarta drukarka nie zajmuje więcej miejsca. Wszystkie funkcje dostępne są od przodu drukarki, tj. włączanie zasilania, obsługa menu a także zakładanie rolki z materiałem i taśmą barwiącą. Drukarka CL-S700 posiada bardzo solidną, metalową obudowę. W ten sposób zabezpiecza części drukarki oraz założone etykiety przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.

  Citizen CL-S703 to ergonomiczna drukarka termotransferowa o rozdzielczości druku 300dpi. Znaczna rozdzielczość zapewnia tutaj bardzo dokładny druk małych czcionek, szczegółowej grafiki, kodów kreskowych i kodów dwuwymiarowych. Obudowa została skonstruowana tak by podnosiła się do góry. Takie rozwiązanie sprawia, że otwarta drukarka nie zajmuje więcej miejsca. Wszystkie funkcje dostępne są od przodu drukarki, tj. włączanie zasilania, obsługa menu a także zakładanie rolki z materiałem i taśmą barwiącą. Drukarka CL-S703 posiada bardzo solidną, metalową obudowę. W ten sposób zabezpiecza części drukarki oraz założone etykiety przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.

  Zamontowanie taśmy odbywa się w bardzo łatwy i szybki sposób za pomocą metalowego mechanizmu Hi-Lift™. Konstrukcja ta otwiera się pod kątem 90°, umożliwiając łatwy dostęp do taśmy. Upraszcza to także ładowanie nośnika przy swobodnym dostępie do ścieżki nośnika.

  Drukarki Citizen klasy przemysłowej mają wysokowydajną, metalową obudowę zapewniającą solidną, niezawodną i nieprzerwaną pracę. Drukarka Citizen CL-S700 obsługuje pełnowymiarową rolkę nośnika (średnica zewnętrzna 8 cali lub 200 mm) na małym rdzeniu (1 cal lub 25 mm), co zapewnia maksymalny czas pracy.

  Taśma o długości maksymalnej sięgającej nawet 450 metrów (1476 stóp), zwijana zostaje do wewnątrz lub na zewnątrz. Zapewniona w ten sposób zostaje maksymalna elastyczność i minimum przestojów.

  Zasady prostoty i łatwości dostępu nakazują umieścić wyłącznik zasilania z przodu drukarki. Powyżej znajduje się duży i czytelny graficzny wyświetlacz LCD, który podaje stan drukarki i umożliwia jej łatwą konfiguracje. Na panelu znajdują się wskaźniki bieżącego stanu drukarki, jak brak nośnika czy gotowości do druku. Panelu LCD można także użyć do wprowadzania korekt w jej konfiguracji. Odbywa się to łatwo i szybko za pomocą systemu menu.

  Po umieszczeniu nowego nośnika w drukarce należy zamknąć górną pokrywę dla bezpieczeństwa i wygody użytkownika.

  ARCP™ – Active Ribbon Control & Positioning – jest to aktywny układ sterowania położeniem taśmy. Jego zadanie to wyeliminowanie marszczenia się taśmy i poślizgu nośnika w przypadku nośnika niewielkich rozmiarów lub specjalistycznego, co jest zwłaszcza ważne w przypadku dłuższych taśm.

  Drukarka Citizen w swoim standardowym wyposażeniu posiada interfejsy równoległy, szeregowy i USB. Dodatkowo użytkownik może zainstalować karty Ethernet i WLAN.

   

  Kod produktu: CT-1000793-0000000000-00MU

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o “Drukarka kodów kreskowych Citizen CL-S700”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *