Datalogic QD2400

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Datalogic QD2400

  Opis

  TECHNOLOGIA OBRAZOWANIA
  Kody kreskowe 2D stały się bardzo popularne we wszystkich segmentach rynku w branży skanowania danych.
  Obecnie, dzięki bardziej przystępnym cenom oraz znacznemu udoskonaleniu technologii obrazowania obszarowego, czytniki kodów kreskowych 2D są bardzo pożądane przez klientów, za sprawą funkcji takich jak odczyt z wyświetlaczy telefonów komórkowych czy ze względu na plany rozwojowe związane z przyszłymi potrzebami w zakresie kodów 2D i obrazowania.

  IDEALNY DLA SPRZEDAWCÓW DETALICZNYCH
  Imager QuickScan™ QD2400 2D został stworzony specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb sprzedawców detalicznych oraz zapotrzebowania rynkowego na wielokierunkowy odczyt o wysokiej wydajności praktycznie wszystkich kodów w wariancie przystępnym cenowo. Eleganckie detale konstrukcyjne zostały zawarte w mniejszej, wyważonej i lekkiej obudowie, co obyło się bez uszczerbku dla trwałości, z której słyną produkty Datalogic.

  NOWY SYSTEM PODŚWIETLENIA I CELOWANIA
  W imagerze QuickScan QD2400, doskonale dopasowanym do warunków panujących w punktach sprzedaży (POS), zastosowano nowy system podświetlenia i celowania, stworzony z myślą o ograniczeniu obciążenia wzroku operatora wykonującego skanowanie. Obejmuje on miękkie, ciemnoczerwone podświetlenie, w połączeniu z dwoma niebieskimi trójkątami LED, które kieruje się na kod kreskowy. Udało się w ten sposób stworzyć precyzyjny  system celowania, który nie męczy oczu, a jednocześnie jest niezwykle wydajny.

  MOŻLIWOŚCI ODCZYTU
  Imager QuickScan QD2400 może odczytywać typowe, drukowane liniowe kody kreskowe, jak również złożone kody kreskowe 2D, wyświetlane na ekranach urządzeń mobilnych lub umieszczone na kartach lojalnościowych. Imager QD2400 2D zapewnia szybkie i niezawodne skanowanie w eleganckiej i trwałej oprawie.
  Technologia obrazowania cechuje się taką samą lub wyższą wydajnością, jak skanery laserowe, ale jest od nich tańsza i bardziej niezawodna w dłuższym okresie czasu.
  • Wyjątkowa skuteczność
  • Odczyt wielokierunkowy
  • Ograniczenie obciążenia wzroku dzięki
  systemowi celowania na bazie diod LED
  • Opatentowana przez Datalogic technologia
  „Green Spot” informująca o prawidłowym
  odczycie
  • Optyka z zaawansowaną tolerancją na ruch
  • Stopień ochrony przed cząstkami i wodą: IP42
  • Wytrzymałość na upadki do 1,5 m / 5,0 stóp
  • Możliwość pobierania ustawień z hosta

  MOŻLIWOŚCI DEKODOWANIA
  Kody 1D
  automatyczne rozróżnianie wszystkich standardowych kodów 1D, w tym kodów liniowych GS1 DataBar™.
  Kody 2D
  kody Aztec; Aztec Mesas; Data Matrix; MaxiCode; kody QR, kody Micro QR; kody China Han Xin

  Kody złożone
  kody kompozytowe EAN/JAN; kody kompozytowe GS1 DataBar; rozbudowane kody złożone GS1 DataBar; kody złożone GS1 DataBar; kody złożone wielokierunkowe GS1 DataBar; MacroPDF; MicroPDF417; PDF417; kody kompozytowe UPC A/E