Datalogic Gryphon I GBT4100

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Datalogic Gryphon I GBT4100

    Opis

    Datalogic Gryphon I GBT4100 to bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych 1D. Urządzenia te zapewniają niezawodne i konfortowe działanie przez długi okres czasu.

    Wysokie parametry pracy oraz duża odporność na warunki eksploatacji, umożliwiają ich eksploatację przez długi okres czasu.
    Bezprzewodowa łączność Bluetooth pozwala na pracę w zasięgu do 30m.Datalogic Gryphon I GBT4100 – to czytnik diodowy typu „linear imager” – oferuje szybki odczyt i wysoką prędkość dekodowania kodów kreskowych jednoliniowych 1D.Datalogic I GBT4100 wyposażony jest w system komunikacji bezprzewodowej Bluetooth pozwala wyeliminować ograniczenia spowodowane kablem. Model GBT4100 zachowuje w pamięci do 1200 kodów co w przypadku utraty zasięgu czy rozładowania akumulatorów nie skutkuje utratą danych.W zestawie Gryphon I GBT4100 znajduje się baza ładująco-komunikacyjna zintegrowana z regulowaną podstawką, która umożliwia pracę w dwóch pozycjach: pionowej i poziomej. To wygodne rozwiązanie dla stanowisk o małej powierzchni. Opcjonalnie, dostępna jest baza ładująco-komunikacyjna wyposażona w detektor UV do wykrywania fałszywych banknotów, paszportów, biletów, kart kredytowych lub innych dokumentów posiadających znaki fluoroscencyjne.Trwały akumulator pozwala na długą pracę bez konieczności jego ładowania.Wyposażony w opatentowany przez Datalogic wizualny wskaźnik prawidłowego odczytu Green Spot, który informuje użytkownika o prawidłowym odczycie kodu kreskowego. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się w środowisku o natężonym hałasie (gdzie odgłos poprawnego odczytu kodu może nie być słyszalny), lub w miejscach gdzie wymagana jest cicha praca urządzeń (gdzie odgłos poprawnego odczytu kodu nie może być słyszalny).

    Gryphon I GBT4100 posiada stylową, lekką konstrukcję, odporną na upadki z wysokości do 1,5 m.